De dag begon om 11 uur met skiffwedstrijd voor de jeugd over 250 meter. Het was een mooie strijd tussen de jonge deelnemers. Daarna volgden de behendigheidsproeven voor de Jeugd, die allerlei kunsten vertoonden in de skiff (balletjes op het water verzamelen, staan in de skiff, shirts aan- en uittrekken, 8-varen, boei ronden etc.) binnen een tijd van 5 minuten, om zoveel mogelijk punten te verzamelen. Ook enkele volwassen skiffeurs waagden zich hieraan. Voor volgend jaar dagen we de senioren uit om het op te nemen tegen de jeugd (die dan waarschijnlijk gaan winnen). En wat de winnaars betreft: Jente is de overall winnaar van de jeugd skiff race. Wel een close shave met Rowan en Bram.
’s Middags namen de skiffeurs het tegen elkaar op, met bij de Dames Eva de Ronde als winnaar en bij de Heren plaatsen Albert de Vries en Wim ter Beek zich ex aequo als winnaars. De laatste wedstrijd was voor de C-boten, met een mix van deelnemers met meer en minder ervaring. Hier eindigde het team met Marc Draijer, Aleid van der Wal, Maurits Sanders en Jan Ambergen als eerste. De o zo belangrijke tijdswaarneming, want het ging om hondersten van seconden, werd aangevoerd door ons oudste lid Michiel de Groot.
Ons net vertrokken en zeer trouwe lid Peggy van Til kreeg de eer om, samen met haar man Lammert, na afloop onze nieuwste skiff te mogen dopen: de (Peggy) Parelduiker.
Aan het einde van de dag genoten we in het botenhuis, want op het vlot was het te warm, van een heerlijk buffet, samengesteld door alle deelnemers. Als onverwachte gasten schoven de Vikingroeiers uit Hamburg aan. Deze roeiers gebruikten ons clubhuis als pleisterplaats om te overnachten tijdens een roeitocht vanuit Bonn naar Deventer.
Klik hier voor de foto's.