Totale kalender

2018 Activiteit
   Categorie├źn
  
  
  
  

  
augustus
7 augustus
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
11 augustus
zaterdag
Coastal Rowing - KZRV Hollandia Medemblik
Medemblik
16 augustus
donderdag
19:00 tot
21:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
18 augustus
zaterdag
09:00 tot
13:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
22 augustus
woensdag
19:30 tot
21:00
Bespreking roeiopnamen
Botenhuis Isala
24 augustus
vrijdag
Isala promotie met wherry tijdens Berkel festival
26 augustus
zondag
13:00 tot
20:00
Clubkampioenschappen en barbecue 2018
Botenhuis Isala
september
4 september
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
7 september
vrijdag
19:30 tot
21:00
Theorieavond Haven- en Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
8 september
zaterdag
Nationale Avondtocht - Amsterdam
RV De Amstel
9 september
zondag
Coastal Rowing - ARSR Skadi Rotterdam
Rotterdam
9 september
zondag
IJsselregatta
Botenhuis Isala
16 september
zondag
Cottwich Regatta
RV Amycus Almelo
22 september
zaterdag
11:00 tot
13:00
Eerste examen Havengestuurd
Botenhuis Isala
23 september
zondag
11:00 tot
13:00
Eerste examen Havengestuurd
Botenhuis Isala
29 september
zaterdag
Eemhead
RV Hemus Amersfoort
29 september
zaterdag
11:00 tot
13:00
Eerste examen Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
30 september
zondag
11:00 tot
13:00
Eerste examen Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
oktober
1 oktober
maandag
Start eerste wintercursus Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
2 oktober
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
5 oktober
vrijdag
19:30 tot
21:30
Informatieavond nieuwe leden
Botenhuis Isala
6 oktober
zaterdag
Coastal Rowing - RZV De Amstel Amsterdam
Amsterdam
6 oktober
zaterdag
Moordregatta
TOR Hilvarenbeek
6 oktober
zaterdag
Vechtrace
RV Salland - Gramsbergen
7 oktober
zondag
Waterwolf Marathon
RV Hunze Groningen
20 oktober
zaterdag
Trompboatraces
RV Cornelis Tromp - Hilversum
21 oktober
zondag
Sluitingstocht naar Wilp
Botenhuis Isala
21 oktober
zondag
Trompboatraces
RV Cornelis Tromp - Hilversum
26 oktober
vrijdag
19:30 tot
21:30
Informatieavond Veilig roeien op koud water
Botenhuis Isala
november
4 november
zondag
Novembervieren
KARZV De Hoop Amsterdam
6 november
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
10 november
zaterdag
Paul Veenemansprijs
RV Hemus Amersfoort
10 november
zaterdag
Lingebokaal
RV Leerdam
10 november
zaterdag
9:00 tot
12:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
11 november
zondag
Paul Veenemansprijs
RV Hemus Amersfoort
11 november
zondag
9:00 tot
12:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
23 november
vrijdag
19:45 tot
22:00
Najaars ALV
Botenhuis Isala
25 november
zondag
Hel van het Noorden
GSR Aegir - Groningen
december
1 december
zaterdag
11:00 tot
13:00
Tweede examen Havengestuurd
Botenhuis Isala
1 december
zaterdag
11:00 tot
13:00
Tweede examen Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
4 december
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
8 december
zaterdag
Start tweede wintercursus Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
9 december
zondag
Koning Wintertocht - Amsterdam
RV De Amstel
9 december
zondag
14:00 tot
17:00
Isala ergometer clubkampioenschappen
Isala Botenhuis