Totale kalender

2018 Activiteit
   Categorie├źn
  
  
  
  

  
februari
23 februari
vrijdag
19:30 tot
21:30
Theorieavond Haven- en Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
maart
6 maart
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Intermetzo Warnsveld
17 maart
zaterdag
Head of the River Amstel
Amsterdam
18 maart
zondag
Head of the River Amstel
Amstel - Amsterdam
18 maart
zondag
Vroege voorjaarsgrachtentocht langs Artis - Amsterdam
RV De Amstel
24 maart
zaterdag
11:00 tot
13:00
Examen Kanaalgestuurd winterploegen
Botenhuis Isala
25 maart
zondag
11:00 tot
13:00
Examen Kanaalgestuurd winterploegen
Botenhuis Isala
april
3 april
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
7 april
zaterdag
11:00 tot
13:00
Examen havengestuurd winterploegen
Botenhuis Isala
8 april
zondag
Weeribbentocht - Steenwijk
RV 't Diep
8 april
zondag
11:00 tot
13:00
Examen havengestuurd winterploegen
Botenhuis Isala
13 april
vrijdag
19:45 tot
22:00
Voorjaars ALV
Botenhuis Isala
14 april
zaterdag
11:00 tot
13:00
Reservedag examens haven- en kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
14 april
zaterdag
12:30 Open dag Isala
Botenhuis Isala
15 april
zondag
Mosterdtocht - Doetinchem
RV De Ank
16 april
maandag
Start cursus havenskiff
Botenhuis Isala
18 april
woensdag
Midweek Bollentocht - Haarlem
RV Het Spaarne
23 april
maandag
Start introductiecursus
Botenhuis Isala
mei
7 mei
maandag
Start kanaalskifftraining
Botenhuis Isala
10 mei
donderdag
06:30 tot
11:30
Dauwtraptocht naar Wilp
Botenhuis Isala
11 mei
vrijdag
Elfsteden roeimarathon
RV Wetterwille - Leeuwarden
12 mei
zaterdag
Elfsteden roeimarathon
RV Wetterwille - Leeuwarden
13 mei
zondag
Haventocht Rotterdam
RV Nautilus
13 mei
zondag
Toertocht Leerdam - Buren
RV Leerdam
15 mei
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
21 mei
maandag
Groene Hart Tocht - Alphen ad Rijn
RV Alphen
27 mei
zondag
Spaarne Lenterace
RV Spaarne - Heemstede
juni
4 juni
maandag
Start cursus havengestuurd
Botenhuis Isala
5 juni
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
8 juni
vrijdag
Leidse Glippertocht
RV Die Leythe
8 juni
vrijdag
19:30 tot
21:30
Informatieavond nieuwe leden
Botenhuis Isala
9 juni
zaterdag
9:00 tot
12:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
10 juni
zondag
Kastelentocht
Nieuwegein - RV De Doorslag
10 juni
zondag
Dommelregatta
RV De Hertog - 's Hertogenbosch
10 juni
zondag
Zwolsche Vechtregatta
ZRZV Zwolle
10 juni
zondag
9:00 tot
12:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
13 juni
woensdag
Omslatraining skiff
Botenhuis Isala
13 juni
woensdag
19:30 tot
21:00
Bespreking roeiopnamen
Botenhuis Isala
23 juni
zaterdag
Markregatta
RV Breda
24 juni
zondag
Rijn-IJssel marathon - Wageningen - Zutphen
Vada / Isala
28 juni
donderdag
Midweek gastroeiers van De Kon. Dortsche R&ZV bij Isala
juli
1 juli
zondag
Biesbosch Gastentocht - Sliedrecht
RV De Dordtsche
3 juli
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
11 juli
woensdag
Midweek gastroeiers van URV Viking bij Isala
12 juli
donderdag
Midweek roeien in Friesland - Drachten
RV De Dragt
augustus
7 augustus
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
16 augustus
donderdag
9:00 tot
12:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
18 augustus
zaterdag
9:00 tot
12:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
22 augustus
woensdag
19:30 tot
21:00
Bespreking roeiopnamen
Botenhuis Isala
24 augustus
vrijdag
Isala promotie met wherry tijdens Berkel festival
26 augustus
zondag
13:00 tot
20:00
Isala Clubkampioenschappen
Isala
september
4 september
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
7 september
vrijdag
19:30 tot
21:00
Theorieavond Haven- en Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
8 september
zaterdag
Nationale Avondtocht - Amsterdam
RV De Amstel
9 september
zondag
13:00 tot
20:00
IJsselregatta
R&ZV Daventria
16 september
zondag
Cottwich Regatta
RV Amycus Almelo
22 september
zaterdag
11:00 tot
13:00
Eerste examen Havengestuurd
Botenhuis Isala
23 september
zondag
11:00 tot
13:00
Eerste examen Havengestuurd
Botenhuis Isala
29 september
zaterdag
Eemhead
RV Hemus Amersfoort
29 september
zaterdag
11:00 tot
13:00
Eerste examen Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
30 september
zondag
11:00 tot
13:00
Eerste examen Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
oktober
1 oktober
maandag
Start eerste wintercursus Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
2 oktober
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
5 oktober
vrijdag
19:30 tot
21:30
Informatieavond nieuwe leden
Botenhuis Isala
6 oktober
zaterdag
Moordregatta
TOR Hilvarenbeek
6 oktober
zaterdag
Vechtrace
RV Salland - Gramsbergen
7 oktober
zondag
Waterwolf Marathon
RV Hunze Groningen
20 oktober
zaterdag
Trompboatraces
RV Cornelis Tromp - Hilversum
21 oktober
zondag
Sluitingstocht naar Wilp
Botenhuis Isala
21 oktober
zondag
Trompboatraces
RV Cornelis Tromp - Hilversum
26 oktober
vrijdag
19:30 tot
21:30
Informatieavond Veilig roeien op koud water
Botenhuis Isala
november
4 november
zondag
Novembervieren
KARZV De Hoop Amsterdam
6 november
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
10 november
zaterdag
Paul Veenemansprijs
RV Hemus Amersfoort
10 november
zaterdag
Lingebokaal
RV Leerdam
10 november
zaterdag
9:00 tot
12:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
11 november
zondag
Paul Veenemansprijs
RV Hemus Amersfoort
11 november
zondag
9:00 tot
12:00
Video-opnamen in de haven
Botenhuis Isala
23 november
vrijdag
19:45 tot
22:00
Najaars ALV
Botenhuis Isala
25 november
zondag
Hel van het Noorden
GSR Aegir - Groningen
december
1 december
zaterdag
11:00 tot
13:00
Tweede examen Havengestuurd
Botenhuis Isala
1 december
zaterdag
11:00 tot
13:00
Tweede examen Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
4 december
dinsdag
19:45 tot
22:00
Bestuursvergadering
Botenhuis Isala
8 december
zaterdag
Start tweede wintercursus Kanaalgestuurd
Botenhuis Isala
9 december
zondag
Koning Wintertocht - Amsterdam
RV De Amstel
9 december
zondag
14:00 tot
17:00
Isala ergometer clubkampioenschappen
Isala Botenhuis