Bestuur

Isala is een vereniging met een bestuur. Bekijk hier het overzicht van de bestuursfuncties en -leden met de commissies waarvoor zij verantwoordelijk zijn.

Commissies en contactpersonen

Groep Functie Naam
Laatst bijgewerkt: 24-11-2017 Totaal: 76
Bestuur Wedstrijdcommissaris Colette Schelfhorst
Bestuur Voorzitter Kees-Jan de Louw
Bestuur Secretaris Carla van Poelje
Bestuur Roeicommissaris Frans Boerman
Bestuur Penningmeester Andries Griffioen
Bestuur Materiaalcommissaris Marcel Bisseling
Bouwcommissie Coördinator Marcel Bisseling
Bouwcommissie Commissielid Douwe Schuringa
Bouwcommissie Commissielid Jan Ambergen
Bouwcommissie Commissielid Ruthger van den Brink
Coaches gevorderden Contactpersoon Frank Posthuma
Coaches gevorderden Coach Hans Diehl
Coaches gevorderden Coach Lex Emsbroek
Commissie Ledenwerving en ledenbehoud Contactpersoon Stefan Zwaferink
Examen Commissie Contactpersoon Lex Emsbroek
Examen Commissie Commissielid Carla Maquelin
Examen Commissie Commissielid Erik Kok
Examen Commissie Commissielid Joke Duijts
Examen Commissie Commissielid Peter van Wilgen
Examen Commissie Commissielid Willem van Poelje
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Carla Maquelin
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Christiaan Braun
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Erik Kok
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Frans Boerman
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Joke Duijts
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Marja Wielaard
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Marjo Hendrix
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Martijn Imming
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Peter van Wilgen
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Raymond Veldhuis
Instructeurs ROC Instructeur RI-2 Willem van Poelje
Isala ICT Webmaster Frans Boerman
Isala ICT Webmaster Peter van Wilgen
Isala Vertrouwenspersoon Vertrouwenspersoon Felix Dikken
Jeugdcommissie Coördinator - ROC lid Marianne Savelberg
Jeugdcommissie Commissielid Femke Ypma
Jeugdcommissie Commissielid Lars Reerink
Jeugdcommissie Commissielid Mitchell de Vries
Jeugdcommissie Commissielid Stefan Zwaferink
Jeugdroeien Jeugdcoach / invalcoach Christiaan Braun
Jeugdroeien Jeugdcoach / invalcoach Els Brakman
Jeugdroeien Jeugdcoach / invalcoach Martijn Imming
Jeugdroeien Jeugdcoach / invalcoach Martin Bakker
Jeugdroeien Jeugdcoach / invalcoach Sebastiaan van den Worm
Kantinecommissie Contactpersoon Maatje Jonkers
Kantinecommissie Commissielid Carla Maquelin
Kantinecommissie Commissielid Colette Schelfhorst
Kantinecommissie Commissielid Marian Cornelissen
Kantinecommissie Commissielid Mariëlle Mastenbroek
Kantinecommissie Commissielid Peggy van Til-Ordelman
Kascommissie Commissielid Hans ter Steeg
Ledenadministratie Ledenbeheerder Rene Kooij
Materiaalcommissie Materiaalcommissaris Marcel Bisseling
Materiaalcommissie Commissielid Douwe Schuringa
Materiaalcommissie Commissielid Egbert Terwel
Materiaalcommissie Commissielid Kees-Jan de Louw
Materiaalcommissie Commissielid Paul Waart
Redactie Commissie Isala Contactpersoon Saskia Bruil
Redactie Commissie Isala Commissielid Daan Moes
Redactie Commissie Isala Commissielid Inge Eppink
Redactie Commissie Isala Commissielid Loes Hiddink
Redactie Commissie Isala Commissielid Marjo Hendrix
Roei Opleidingen Commissie Roeicommissaris Frans Boerman
Roei Opleidingen Commissie Commissie lid Diederik Kuenen
Roei Opleidingen Commissie Commissie lid Lex Schouten
Roei Opleidingen Commissie Commissie lid Marianne Savelberg
Roei Opleidingen Commissie Commissie lid Marjo Hendrix
Roei Opleidingen Commissie Commissie lid Martijn Imming
Roei Opleidingen Commissie Commissie lid Raymond Veldhuis
Sponsorcommissie Commissielid Hans Cornelissen
Sponsorcommissie Commissielid Jac van Beek
Toercommissie Toercommissaris Pieter Arkesteijn
Toercommissie Commissielid Hennie Duijts
Toercommissie Commissielid Maatje Jonkers
Toercommissie Commissielid Ton de Haas
Wedstrijdcommissie Wedstrijdcommissaris Colette Schelfhorst